Afbeelding voor De Swing Reunion Party

De Swing Reunion Party

Early bird:
€ 23,29
locatie:
Doornroosje
datum:
zaterdag 23 januari 2027
zaal open:
21:00 uur
start:
21:00 uur
deuren sluiten:
23:59 uur
einde:
03:00 uur

In 1983 opende De Swing haar deuren. In 1983 kwam ook Blue Monday van New Order uit. Het iconische nummer zou zeventien jaar lang het lijflied van De Swing zijn. Maar waarom was die maandag nou eigenlijk zo blauw? Omdat het de enige dag was dat De Swing dicht bleef natuurlijk!

Subculturen als new wave, alternative, hip hop, r&b en house kwamen in de discotheek aan de Molenstraat samen alsof het woord polarisatie nog uitgevonden moest worden. Extra mooi is het dan ook dat op 23 januari het populaire reüniefeest plaats vindt onder het dak van de destijds keiharde concurrent, Doornroosje. De trotse tempel wordt voor één avond overgenomen door de DJ’s, het personeel en de glimlach (als je je gedraagt) van Percy.

Verspreid over drie area’s (80’s Alternative, This Is How We Do It en Het Beste Van 17 Jaar De Swing) zullen oude tijden herleven en nieuwe rimpels verdwijnen. Dans op alles tussen Blue Monday en Brown Sugar. Tussen Morrissey en Morissette. Wees welkom op de reünie waar zelfs Oasis stiekem jaloers op is. De Swing in Doornroosje!

Ontdek meer over onze clubnachten op onze speciale At Night-pagina!

genre

pop, rock, Indie

media

De Swing Reunion Party

zaterdag 23 januari 2027

placeholder